Multimedialna obsługa hoteli

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla hoteli, która daje obu stronom wymierne korzyści. Współpracujemy z hotelami od początku naszej działalności - z niektórymi na stałe, z innymi od czasu do czasu - kiedy nasi stali klienci o to poproszą. Doskonale zdajemy sobie sprawę ze specyfiki pracy w takich obiektach - zarówno obsługa hotelowa, jak i klient hotelu to zauważa i docenia.

Korzystne warunki współpracy

Współpraca pomiędzy hotelem, a firmą zapewniającą techniczną obsługę, odbywa się na innych zasadach, niż realizacja pojedyńczych eventów. Wspólnie z hotelem przygotowujemy ofertę dla klientów hotelu - zawierającą cennik, zdjęcia realizacji i dostępne rozwiązania techniczne. Ceny są na poziomie rynkowym, więc klient nie ma powodu aby szukać dostawy techniki na zewnątrz. Jednocześnie rozliczenie pomiędzy hotelem a nami, odbywa się po zupełnie innych stawkach - nawet o kilkadziesiąt procent niższych. W ten sposób każda ze stron zyskuje - klient dostaje pewny produkt po cenie rynkowej, hotel zarabia na marży, a dostawca techniki ma ręcę pełne roboty.

Realizacja wizji - Resolume Arena

Cała niezbędna technika z jednego źródła

Trudno w to uwierzyć, ale niektóre hotele na pytanie klientów skąd wziąć scenę, scenografię czy oświetlenie wręczenia nagród odpowiadają - "nie wiem". To dla klienta wyraźny znak, że hotel nie zadbał o wszystko - a przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby hotel sprzedał nasze usługi jako swoje i w ten sposób zdjął ten problem ze swojego klienta konferencyjnego. Większość hoteli jest oczywiście wyposażona w podstawowe nagłosnienie i ekran wiszący z sufitu - ale co w przypadku kiedy klient chciałby czegoś więcej - ekranu diodowego, pełnej scenografii na galę, oświetlenia dyniamicznego, realizacji koncertu? Wtedy hotel powinien mieć w zanadrzu odpowiedź w postaci bogatej oferty multimedialnej. Współpracujące z nami hotele mają pewność, że sprzęt jest dostępny, że jest nasz i że w sezonie realizujemy nawet kilka dużych imprez dziennie. W ofercie posiadamy m.in. ekrany diodowe i bezszwowe, projektory o różnej jasności i rozdzielczości, ekrany projekcyjne, oświetlenie statyczne i ruchome - w tym ruchome głowy typu Spot, Pointe, Wash, oświetlenie pokazów mody. Nagłośnienie konferencyjne i koncertowe. Posiadamy również podesty sceniczne, budujemy ścianki i zastawki, a także inne elementy scenografii. W końcu posiadamy sprzęt do tłumaczeń symultanicznych i własną bazę tłumaczy koferencyjnych z imponującym dorobkiem. Wszystko to od jednego dostawcy, po cenach znacznie niższych niż rynkowe.

Standard pracy
Obsługa multimedialna hoteli

Ponieważ praca ekipy technicznej bezpośrednio rzutuje na postrzeganie hotelu, przywiązujemy szczegółną wagę do jakości obsługi w takich obiektach. Nasi technicy są ubrani odpowiednio do okoliczności, zgodnie z wytycznymi hotelu. Nasi realizatorzy nie przypominają realizatorów koncertowych - w brudnych bojówkach i spranym t-shirt'cie - często pracujemy w garniturah, we własnych koszulkach firmowych bądź w koszulkach hotelowych. Podczas naszych realizacji próżno szukać zwisających i niezabezpieczonych kabli, o które ktoś może się potknąć - stosujemy czarne najazdy kablowe lub taśmę, która pozwala przytwierdzić kabel do wykładziny. Nasi technicy są zawsze uprzejmi i służą pomocą, zamiast odsyłać do obsługi hotelowej.